O nás

Jsme CANNA ROOMZ, nový, avšak velmi ambiciózní hráč na poli prodeje 100% legálních konopných produktů a veškerého potřebného příslušenství. 

Nabízíme prémiové výrobky z celého světa i naší vlastní značku české výroby. Ale nejsme pouze další eshop. Navštívit lze také naší exkluzivní kamennou prodejnu na pražském Rašínově nábřeží 46, nebo v Karlíně v ulici Sokolovská 52,  kde si můžete nejen nakoupit, ale také produkty nejprve vidět, vyzkoušet nebo se na cokoliv zeptat.

---

Dobře víme, že konopí momentálně zažívá obří boom, což s sebou přináší řadu nováčků, kteří se na něm snaží co nejrychleji zbohatnout. Nejčastěji bohužel na úkor kvality. My jdeme cestou přesně opačnou.

V CANNA ROOMZ chceme našim zákazníkům nabídnout jediné místo, na které se mohou vždy s důvěrou obrátit. Tedy alespoň pokud jde o konopí. 

Pečlivě pro vás totiž vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, abyste vy nemuseli trávit hodiny googlováním a vyhnuli se vyhazování peněz za náhražky a výrobky prapodivného původu. 

Chcete mít jistotu, že si objednáváte produkt, na který se skutečně můžete spolehnout — ať už jde o produkty s obsahem CBD, konopnou kosmetiku, doplňky stravy nebo třeba kuřácké potřeby? Potom ve svém životě nutně potřebujete CANNA ROOMZ.

Náš tým

Zdeněk

Pan řídící

Zdeněk je šéf. Je to hodný šéf. Nepoužívá tělesné tresty a nejen proto ho máme rádi.

Petra

Mistryně provozu

Petra má na starosti ohromnou spoustu věcí a my nechápeme, jak elegantně je zvládá řešit. Takže si jí asi necháme…

Martin

Ústřední revizor

Bez Martina bychom jen zmateně pobíhali dokola. Hlídá, aby vše dohromady fungovalo a kontroluje věci, kterým my ostatní absolutně nerozumíme.

Karolína

Navazovatel spojení

Karolína pro Canna Roomz píše texty, skrze které k našim (potenciálním) zákazníkům promlouváme. A ano, psala i tohle.